Akademia trenerów

Współczesny świat szkoleń wymaga od trenera szczególnych kompetencji oraz profesjonalizmu na najwyższym poziomie. Akademia Trenerów powstała z myślą o osobach, które chcą zostać najlepszymi trenerami, lub poszerzyć kompetencje w zakresie pracy z grupą.

Zawód poszukiwany – Trener

Intensywny rozwój przedsiębiorczości oraz rynku usług szkoleniowych sprawia, że profesja trenera staje się coraz bardziej prestiżowa i popularna. Aby zostać trenerem, musisz posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie wielu dziedzin i przejść przez serię szkoleń.

Akademia Trenerów została zaprojektowana tak, aby przygotować Uczestników do zawodu trenera, lub skupić się na określonych cechach, które należy ulepszyć. Poszczególne moduły są skierowane do trenerów wewnętrznych firm oraz do osób, które na co dzień prowadzą zajęcia.

Wyjdź z tłumu

Wiemy co jest potrzebne, aby szkolenie było dobre. Wiemy również co jest potrzebne, aby trener został doceniony oraz zapamiętany przez uczestników. Niezbędnym krokiem na wymagającym rynku pracy jest stworzenie własnego, unikalnego „ja”. Nasze autorskie „know-how” jest skupione na przeszkoleniu uczestników w taki sposób, aby zostali unikalnymi trenerami z nieszablonowym podejściem i superwizją.

Wielopłaszczyznowy rozwój

Akademia Trenerów realizuje kompleksowy zakres szkoleń przygotowujących do pracy trenera lub do pracy z grupą. Każdy moduł rozwija określone kompetencje, z zakresu kilku płaszczyzn:

  • treningu interdyscyplinarnego
  • rozwoju osobistego
  • metodyki pracy
  • projektowania procesu szkoleniowego
  • analizy i diagnozy potrzeb szkoleniowych
  • superwizji
  • przygotowania merytorycznego

Program realizujemy wprowadzając maksimum praktyki i minimum teorii.

Szkolimy z pasją

Akademia Trenerów skupia wokół siebie najlepszych Trenerów, charakteryzującymi się szczególnymi cechami i kompetencjami oraz ogromnymi zasobami wiedzy i doświadczenia. Są to osoby niezwykle kreatywne, dla których praca z ludźmi jest ogromną pasją i przyjemnością.

 


Terminarz szkoleń


15 Czerwiec 2015 12:06