Ogłoszenia o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres praca@szkolenia-polska.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Specjalista ds. pozyskiwania funduszy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko
Specjalista ds. pozyskiwania funduszy

Osoby zatrudnione na powyższym stanowisku odpowiedzialne będą za:
– bieżąca analiza możliwości pozyskiwania śrdoków w ramach EFS
– sporządzanie wniosków o dofinansowanie projektów z EFS
– realizacja, prowadzenie dokumentacji oraz rozliczanie projektów z EFS

Wymagania:
– doświadczenie na samodzielnym stanowisku w zakresie opracowywania i rozliczania projektów unijnych z EFS,
– bardzo dobra znajomości tematyki funduszy UE,
– bardzo dobra znajomości pakietu MS Office oraz umiejętności posługiwania się Internetem,
– obowiązkowość, sumienność, dyspozycyjność.

Pracownik działu obsługi klienta

Zakres obowiązków:
– profesjonalna bezpośrednia, telefoniczna oraz mailowa obsługa klienta, zgodna ze standardami firmy
– prezentacja i oferta sprzedaży produktów szkoleniowych oferowanych przez firmę
– nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami
– obsługa Klienta zgodnie ze standardami przyjętymi w firmie
– przygotowywanie zestawień oraz raportów
– współpraca z innymi działami firmy
– udział w ciągłym dążeniu do poprawy jakości działania

Od kandydatów oczekujemy:
– doświadczenie w bezpośredniej i telefonicznej obsłudze klienta
– znajomość obsługi komputera
– solidność, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
– punktualność, uczciwość, samodzielność, komunikatywność, chęć do pracy

Konsultant ds. rekrutacji

W związku z rozpoczęciem nowego projektu, poszukujemy kandydatów na stanowisko
Konsultant ds. Rekrutacji
Jakie zadania wykonuje nasz Konsultant?
– aktywnie pozyskuje Klientów drogą telefoniczną
– opiekuje się Klientem podczas jego udziału w projekcie
– pozyskuje dokumentację szkoleniową

Jaki powinien być nasz idealny Konsultant?
– entuzjastyczny i pełen wiary w siebie
– komunikatywny
– posługujący się poprawną polszczyzną
– dobrze czujący się w obszarze sprzedaży
– nastawiony na osiąganie wysokich wyników
* doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Co oferujemy naszemu Konsultantowi?
– pracę w przyjaznym zespole przy wielu ciekawych projektach
– możliwość awansu w strukturach firmy
– stałe wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowo-prowizyjny
– stałe godziny pracy (poniedziałek-piątek)