Sukces projektu „Akademia Euro” na zlecenie spółki PL.2012 !!!

Zakończyliśmy ogromnym sukcesem przeprowadzenie, na zlecenie spółki PL.2012 Sp. z o.o., projektu przygotowującego do turnieju piłkarskiego UEFA EURO 2012 !!!!!!

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w sprawną organizację i przeprowadzenie szkoleń.

W ciągu kilku ostatnich miesięcy przeszkoliliśmy ponad 2 tys. osób w zakresie obsługi klienta, różnic międzykulturowych iatrakcji regionu pod kątemorganizacji imprez masowych.

Sukces projektu „Wolontariat Miast Gospodarzy UEFA EURO 2012 TM” w Warszawie !!!

Zakończyliśmy z sukcesem projekt „Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń w zakresie komunikacji interpersonalnej i międzykulturowej „dla wolontariuszy biorących udział w projekcie „Wolontariat Miast Gospodarzy UEFA EURO 2012 TM” w Warszawie !Przedmiot zamówienia stanowił realizowany w ramach projektu cykl szkoleń w zakresie komunikacji interpersonalnej i międzykulturowej dla wolontariuszy biorących udział w projekcie „Wolontariat Miast Gospodarzy UEFA EURO 2012 TM” przygotowwujacym do turnieju UEFA 2012. Przeszkoliliśmy wolontariuszy, którzy aktywnie wspierają wszystkich kibiców w organizowanych Mistrzostwach Europy w piłce nożnej!!!

Chcielibyśmy z tego miejsca wszystkim bardzo serdecznie podziękować i pogratulować!!

Zakończyliśmy I etap szkoleń dla MRR na „Zorganizowanie i przeprowadzenie cyklu szkoleń z zakresu zagadnień dotyczących umów w oparciu o przepisy Kodeksu Cywilnego oraz ustawy Prawo zamówień publicznych”

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Ministerstwa Rozwoju Regionalnego usługi polegającej na zorganizowaniu i przeprowadzeniu cyklu szkoleń z zakresu zagadnień dotyczących umów w oparciu o przepisy Kodeksu cywilnego i ustawy Prawo zamówień publicznych, dla pracowników administracji publicznej zaangażowanych we wdrażanie Funduszy Europejskich w Polsce, zatrudnionych w instytucjach zlokalizowanych w poszczególnych ministerstwach i Kancelarii Prezesa Rady .

Zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń z zakresu umiejętności miękkich w ramach projektu „Akademia Euro”

PM Group Sp. j., na podstawie umowy podpisanej ze spółką PL.2012 Sp. z o.o., rozpoczyna realizację cyklu działań mających na celu zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń z zakresu umiejętności miękkich dla pracowników obsługi klienta podczas UEFAEURO2012.

Celem projektu jest podniesienie zdolności adaptacyjnych około 2 500 dorosłych osób pracujących do rosnących oczekiwań rynku pracy, związanych ze zmianą, jaką będzie pojawienie się turystów w związku z organizacją w Polsce UEFAEURO2012 oraz stworzenie przestrzeni dla ich osobistego i zawodowego włączenia się w przygotowania do Turnieju.

W ramach projektu oferujemy kompleksowe wsparcie pod kątem obsługi klienta (również zagranicznego), które obejmuje szkolenia z następujących tematów:

  • „Profesjonalna obsługa klienta”
  • „Różnice międzykulturowe w kontekście obsługi klienta”
  • „Atrakcje regionu pod kątem organizacji imprez masowych”

Wszystkie szkolenia realizowane będą w czterech miastach, w których rozgrywane będą Turnieje UEFAEURO2012:

  • Warszawa – woj. mazowieckie
  • Wrocław – woj. dolnośląskie
  • Poznań – woj. wielkopolskie
  • Gdańsk – woj. pomorskie

Na zakończenie udziału w projekcie uzcestnicy i uczestniczki szkoleń otrzymają ze strony PL.2012 Sp. z o.o. podręcznik „Organizacja masowych imprez sportowych na przykłądzie UEFAEURO2012″. Podręcznik stanowić będzie podsumowanie poszczególnych szkoleń, informacje praktyczne i wskazówki na temat organizacji sportowych imprez masowych, słowniczek i popularne zwroty obcojęzyczne.

W ramach projektu przeszkolonych zostanie około 2 500 osób.
Więcej o projekcie już wkrótce na naszej stronie www oraz na stronie projektu: www.akademiaeuro.pl.

Zaproszenie na spotkanie informacyjno-promocyjne dotyczące projektu „Podlaska Szkoła Trenerów”

W związku z rozpoczęciem realizacji projektu „Podlaska Szkoła Trenerów” serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniu informacyjno – promocyjnym, które odbędzie się 10 lutego 2011 roku o godz.12:00.

Na spotkaniu dowiedzą się Państwo kto kwalifikuje się do uczestnictwa w projekcie, jakie warunki muszą być spełnione, aby stać sie uczestnikiem Szkoły, dlaczego warto być trenerem oraz uzyskają informację na temat programu szkoleniowego.
Kontakt mailowy: anna.budkiewicz@szkolenia-polska.pl
tel. 85 742 50 94

Miejsce spotkania informacyjno-promocyjnego:
Hotel Branicki
ul.Zamenhofa 25
10 lutego 2011 roku
godz. 12:00

ZAPRASZAMY

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej Projektuwww.podlaskaszkolatrenerow.pl

Wigilia firmowa 2012

W dniu 19.12.2012 roku odbyła się Wigilia firmowa na którą zostali zaproszeni wszyscy pracownicy firmy PM Group.

Ciepłymi życzeniami od Panów Prezesów rozpoczęliśmy wspólne kolędowanie. W trakcie dzielenia się opłatkiem mieliśmy możliwość złożenia sobie świąteczno-noworocznych życzeń. Przesmaczny poczęstunek (potrawy wigilijne) przygotowała dla nas, już po raz kolejny, firma K&L Catering.