Rozliczanie Projektów Unijnych – rachunkowość, finanse i księgowość

Już nikogo nie trzeba przekonywać, że dotacje unijne dla firm to szansa na ich sukces. To możliwość szybkiego rozwoju jak również poprawy jakości oferowanych produktów i usług. Podobnie jak starannie i rzetelnie prowadzona księgowość, która zawsze musi dostarczać prawdziwego obrazu o sytuacji majątkowej firmy. Każdy pracodawca powinien być przygotowany na dynamicznie zmieniający się rynek.Stale reagować na zmieniające się przepisy prawne. Lecz często jest zdany tylko na siebie.

Zapraszamy na szkolenia w temacie rozliczania projektów unijnych realizowane w ramach projektu „Profesjonalna rachunkowość w przedsiębiorstwie” – to już VIII odsłona kursu. Szkolenia poświęcone są w głównej mierze finansom i księgowości w projektach unijnych. Duże zainteresowanie ze strony uczestników minionych edycji szkolenia skłoniły zespół projektowy do rekrutacji prowadzonej dla dwóch grup równocześnie. Tym samym pracownicy PM Group wychodzą na przeciw wysokim wymaganiom stawianym przez Beneficjentów Pomocy.

Duże zainteresowanie ze strony uczestników minionych edycji szkolenia skłoniły zespół projektowy do rekrutacji prowadzonej dla dwóch grup równocześnie. Tym samym pracownicy PM Group wychodzą na przeciw wysokim wymaganiom stawianym przez Beneficjentów Pomocy.

W naszych szkoleniach mogą wziąć udział zarówno pracodawcy jak i ich pracownicy podlaskich przedsiębiorstw.

Podczas szkoleń uczestnicy:

- poznają zasady rozliczania projektów współfinansowanych ze środków UE,
- nauczą się sporządzać projektowe dokumenty finansowo-ksiegowe,

a także

- zdobędą umiejętności prowadzenia analizy i rozstrzygania problemów rachunkowych,
- poznają zagadnienia z prawa podatkowego, prawa pracy i prawa cywilnego.

Szkolenie obejmuje 4 trzydniowe spotkania: piątek(8h), sobota(8h), niedziela(8h).

 

Kontakt mail: szkolenia@szkolenia-polska.pl

Więcej o projekcie: www.profesjonalnarachunkowosc.pl

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego