Inwestycja w kadry podlaskiej gospodarki – ostatni moment by wziąć udział w szkoleniach!

Szanowni Państwo,

Firma PM Group zaprasza podlaskie przedsiębiorstwa do udziału w projekcie „Inwestycja w kadry podlaskiej gospodarki”. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Proponujemy bogatą tematykę szkoleń oraz szeroki wachlarz dogodnych terminów warsztatów szkoleniowych. Do dnia dzisiejszego na udział w Projekcie zdecydowało się ponad 120 przedsiębiorstw z województwa podlaskiego. W warsztatach szkoleniowych udział wzięło z ponad 850 uczestników.

Realizacja Projektu przewidziana do końca września – ostatni moment by wziąć udział w szkoleniach!!
Zapisy przewidziane do połowy sierpnia!!
 
Do udziału w szkoleniach zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracowników mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw z województwa podlaskiego, zatrudnionych na podstawie umowy o pracę lub zlecenie. Odbyte szkolenia są gwarancją zdobycia wiedzy, podniesienia kwalifikacji zawodowych oraz otrzymania cennego certyfikatu honorowanego we wszystkich krajach Unii Europejskiej.
 
Projekt „Inwestycja w kadry podlaskiej gospodarki” jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki działanie 8.1.1 Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i Doradztwo dla przedsiębiorstw.
Więcej informacji TUTAJ

lub poprzez kontakt: 

Dorota Szyćko
tel. (85) 744 01 64