Zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń z zakresu umiejętności miękkich w ramach projektu "Akademia Euro"

PM Group Sp. j., na podstawie umowy podpisanej ze spółką PL.2012 Sp. z o.o., rozpoczyna realizację cyklu działań mających na celu zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń z zakresu umiejętności miękkich dla pracowników obsługi klienta podczas UEFAEURO2012.

Celem projektu jest podniesienie zdolności adaptacyjnych około 2 500 dorosłych osób pracujących do rosnących oczekiwań rynku pracy, związanych ze zmianą, jaką będzie pojawienie się turystów w związku z organizacją w Polsce UEFAEURO2012 oraz stworzenie przestrzeni dla ich osobistego i zawodowego włączenia się w przygotowania do Turnieju.

W ramach projektu oferujemy kompleksowe wsparcie pod kątem obsługi klienta (również zagranicznego), które obejmuje szkolenia z następujących tematów:

  • "Profesjonalna obsługa klienta"
  • "Różnice międzykulturowe w kontekście obsługi klienta"
  • "Atrakcje regionu pod kątem organizacji imprez masowych"

Wszystkie szkolenia realizowane będą w czterech miastach, w których rozgrywane będą Turnieje UEFAEURO2012:

  • Warszawa - woj. mazowieckie
  • Wrocław - woj. dolnośląskie
  • Poznań - woj. wielkopolskie
  • Gdańsk - woj. pomorskie

Na zakończenie udziału w projekcie uzcestnicy i uczestniczki szkoleń otrzymają ze strony PL.2012 Sp. z o.o. podręcznik "Organizacja masowych imprez sportowych na przykłądzie UEFAEURO2012". Podręcznik stanowić będzie podsumowanie poszczególnych szkoleń, informacje praktyczne i wskazówki na temat organizacji sportowych imprez masowych, słowniczek i popularne zwroty obcojęzyczne.

W ramach projektu przeszkolonych zostanie około 2 500 osób.
Więcej o projekcie już wkrótce na naszej stronie www oraz na stronie projektu: www.akademiaeuro.pl.