PL   |   EN


SZKOLENIA / BADANIA / DORADZTWO


Jesteśmy firmą z polskim kapitałem, dysponującą dużym doświadczeniem ludzi, którzy ją tworzą.
Zajmujemy się szkoleniami, zarządzaniem i wspieraniem projektów.
Firma istnieje od 2007 roku.

oferta szkoleniowa

ZARZĄDZANIE KOMPETENCJAMI


Usługa szkoleniowo–doradcza z zakresu zarządzania kompetencjami w MSP była realizowana na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Głównymi odbiorcami projektu była kadra zarządzająca, kadra HR oraz kluczowi pracownicy.

Jej celem było wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw we wdrażaniu systemu zarządzania przez kompetencje, a także – dzięki działaniom analityczno - badawczym – wykonanie analizy potencjału firmy do wdrożenia systemu zarządzania przez kompetencje, jak również opracowanie map kompetencji i Planu Rozwoju Kompetencji dostosowanych indywidualnie do sytuacji przedsiębiorstw. W ramach realizacji szkoleń poruszono zagadnienia związane m. in. z budowania zespołu, efektywności osobistej, kształtowaniu relacji z klientem oraz idei zarządzania kompetencjami.

Styl zarządzania przez kompetencje staje się coraz bardziej popularny w polskich przedsiębiorstwach. Uświadomienie przez przedsiębiorców potencjału, mocnych stron i umiejętności, które tkwią w pracownikach, może znacznie przyczynić się do efektywności całej firmy i umocnić jej pozycję na rynku. Właściwe wykorzystywanie kompetencji pracowników to również budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorcy. Dlatego zachęcaliśmy i nadal zachęcamy do wykorzystania narzędzia diagnozowania poziomu kompetencji pracowników, opracowany przez ICAN Instutute – wydawcy polskiej edycji magazynu o tematyce zarządzania „Harvard Business Review”.


WIEDZA NA ŚNIADANIE


Wiedza na śniadanie, wiedza na lunch to unikalna usługa rozwojowa, która zapewnia rozwój kompetencji Uczestników poprzez systematyczne aktualizowanie wiedzy i umiejętności, motywowanie oraz rozwój osobisty, bez konieczności zaburzania codziennego grafiku zajęć.

Wiedza na śniadanie

Wykorzystaj efektywnie czas, który poświęcasz na poranną kawę, herbatę czy śniadanie. Rozpocznij dzień od spotkania kompetencyjnego w restauracji Kate&Leopold, które dostarczy Ci dawkę pozytywnej energii i ogromny zasób wiedzy. Gwarantujemy przyjemną atmosferę połączoną z intensywnym rozwojem, przy dobrej kawie lub herbacie, oraz pysznym śniadaniu.

Sam wybierz, jak często chcesz rozpoczynać dzień tak efektywnie, być może poniedziałek jest najlepszym dniem, aby aktywnie rozpocząć tydzień?

czytaj więcej

PROJEKTYKancelaria Prezesa Rady Ministrów


Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

OFERTA BADAŃ


Właściwa wiedza o rynku jest kluczowa, aby osiągnąć sukces firmy w określonym obszarze. Oczywiście natychmiast nasuwającym się pytaniem jest: w jaki sposób można pozyskać wiedzę o rynku, jego potrzebach, jego opiniach na temat np. określonego produktu czy usługi?

1433892040_labZachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty badawczej. Dzięki własnemu rozbudowanemu call center oraz sieci ankieterów jesteśmy w stanie pozyskać reprezentatywną wiedzę z rynku, a następnie odpowiednio ją przetworzyć i przeanalizować.
W chwili obecnej firma PM Group pochwalić się już może ciągle rosnącym plikiem referencji z tytułu zrealizowanych badań rynkowych - serdecznie zapraszamy do zakładki REFERENCJE. Klienci, którzy nam zaufali, docenili jakość wykonanej pracy oraz informacji pozyskanych w ramach zrealizowanych projektów badawczych.

Mamy nadzieję, że wkrótce również Państwa Firma znajdzie się w gronie Klientów firmy PM Group.

Nowoczesne metody badawcze i statystyczne potrafią z dużym prawdopodobieństwem odpowiedzieć na wiele pytań badawczych np:

 • Jak obecni lub potencjalni klienci postrzegają określoną markę?
 • Z jakich powodów klienci przestają interesować się produktem / usługą?
 • Jaki jest poziom zadowolenia klientów z poziomu obsługi, jakości produktu, jego ceny?
 • Kim są klienci na określony produkt czy usługę (segmentacja)?
 • Czy oferowane produkty / usługi są adekwatne do oczekiwań klientów?
 • Czy w ramach określonej usługi klienci oczekiwaliby czegoś więcej?
 • Czy pomysł jaki mamy na nowy produkt / usługę znajdzie zainteresowanie wśród potencjalnych klientów?
czytaj więcej

ADMINISTRACJA PUBLICZNA


Jako jedna z najprężniej rozwijających się firm doradczo-szkoleniowych w kraju, firma PM Group Laax nieprzerwalnie wspiera instytucje publiczne w ich codziennej pracy. Nasze doświadczenie obejmuje przeszło 40000 godzin zrealizowanych szkoleń i doradztwa oraz współpraca z ok 80 trenerami na terenie całego kraju. Możemy poszczycić się kompleksową organizacją szkoleń dla m.in. Ministerstwa Finansów, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Ośrodka Rozwoju Edukacji czy Kancelarii Premiera Ministrów.

Realizowane przez nas szkolenia przygotowane są z myślą o zmianach przepisów i wymagań wobec osób zajmujących określone stanowiska. Wspieramy instytucje w ich codziennej pracy. Szkolenia przez nas przygotowane prowadzone są przez wykwalifikowanych ekspertów, przede wszystkim praktyków, dysponujących wiedzą merytoryczną i bogatym doświadczeniem. Szkolenia przez nas realizowane są wysoko oceniane pod względem merytorycznym i organizacyjnym przez zamawiających jak i samych uczestników.

Oferujemy kompleksową organizację szkoleń dla pracowników administracji publicznej podnoszących umiejętności i wiedzę z zakresu:
 • zmian ustawodawstwa w administracji
 • public relations
 • budżetu zadaniowego
 • kontroli zarządczej
 • profesjonalnej obsługi klienta w urzędzie
 • organizacji czasu pracy

Ponadto możemy przygotować szkolenie wg indywidualnych oczekiwań odbiorców, dostosowując tematykę szkoleń, jego czas oraz miejsce do wymagań instytucji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

 

 

O NAS
Jesteśmy

9 lat


Zatrudniamy

60 osób


Projekty

103


Zrealizowane szkolenia

4500


Przeszkoliliśmy

70 000 osób


ilość konferencji

109

NASI KLIENCI


Wynajem sali


PM Group oferuje wynajem sali szkoleniowej dla 18 osób. Sala zlokalizowana jest w ścisłym centrum Białegostoku, przy ul. Legionowej 28, w najbliższej okolicy głównych węzłów komunikacyjnych miasta, w pobliżu licznych przystanków komunikacji miejskiej, w odległości około 10 minut od głównego dworca PKP oraz PKS.

Sala szkoleniowa jest wyposażona w klimatyzację, nowoczesne urządzenia multimedialne, monitoring wizyjny oraz komputery przenośne.

Więcej szczegółów oraz rezerwacja sali pod numerem telefonu +48 85 674 50 00.

Call center


PM Group posiada własne  Call Center, które zapewni Państwa firmie kompleksową obsługę z zakresu programów wsparcia sprzedaży, programów partnerskich, badań marketingowych i innych usług call center. Dzięki szerokiemu zespołowi, dobrze przygotowanym narzędziom oraz skutecznej metodologii zapewniamy efektywność działań, a co za tym idzie zadowolenie naszych klientów. 

Nasza oferta Call Center to:

 • rekrutacja do projektów szkoleniowych i doradczych,
 • zapraszanie na konferencje,
 • badania rynkowe i marketingowe,
 • analiza konkurencji,
 • akcje typu mystery shopping,
 • weryfikacja baz danych i uaktualnianie rekordów,
 • kampanie sprzedażowe przez telefon,
 • serwisy informacyjne dla klientów,
 • pozyskiwanie nowych klientów - telemarketing.
TAGI: badania, badania marketingowe, doradztwo, EFS, projekty unijne, szkolenia, szkolenia biznesowe, szkolenia dla bezrobotnych, szkolenia dofinansowane, szkolenia efs, szkolenia kursy, szkolenia miękkie, szkolenia twarde, szkolenia unijne, szkolenia zawodowe, UE, wspieranie projektów, zarządzanie kompetencjami, zarządzanie projektami,

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Użyj tego formularza aby wysłać do nas wiadomość.

wyślij wiadomość