Akademia HR, zarządzania ludźmi, kompetencjami i talentami

Firmę tworzą ludzie. Wiemy, że odpowiednie zarządzanie ludźmi i zasobami ludzkimi gwarantuje sprawne funkcjonowanie organizacji. Istotą jest zarządzanie w taki sposób, aby Pracownicy osiągali cele wyznaczane przez organizację, jednocześnie zaspokajając potrzebę samorealizacji.

Kompleksowe wsparcie

Akademia HR to cykl szkoleń zaprojektowanych z myślą o przekazaniu kompleksowej wiedzy z zakresu HR. To odpowiedź na pytanie, jak wykształcić, rozwinąć i zainspirować profesjonalistów w dziedzinie HRM, spełniając oczekiwania kadry managerskiej i pracowników.

Konkretne rozwiązania

Nasza oferta jest skierowana do osób zainteresowanych poszerzeniem i ugruntowaniem swojej wiedzy, a także wypracowaniem konkretnych rozwiązań na potrzeby swoich organizacji. Akademię HR kierujemy do profesjonalistów, właścicieli przedsiębiorstw oraz menedżerów różnych szczebli.

 

Ukierunkowujemy na rozwój

Przekazujemy rozwiązania, dzięki którym przeprowadzisz skuteczną rekrutację, odpowiednio dobierzesz szkolenia i zaprojektujesz ścieżkę rozwoju pracowników. Skuteczne planowanie oraz zarządzanie kompetencjami i talentami gwarantuje prężny rozwój przedsiębiorstw.

Praktyczne umiejętności

Szkolenia prowadzimy w formie warsztatowej, z wykorzystaniem case’ów, zadań grupowych i indywidualnych, dyskusji moderowanych oraz ćwiczeń z użyciem kamery. Cykl jest zorientowany na wypracowanie praktycznych umiejętności uczestników.

 

 

 

 


Terminarz szkoleń


"Narzędziownia" HR Cała Polska rekrutacja trwa
więcej
"Narzędziownia" HR - poziom zaawansowany Białystok rekrutacja trwa
więcej
Zarządzanie kompetencjami pracowników Cała Polska rekrutacja trwa
więcej
Zarządzanie kompetencjami pracowników Cała Polska 2017-02-21
więcej
15 Czerwiec 2015 12:06