Akademia handlowców

Akademia Handlowców jest odpowiedzią na wymogi ówczesnego i przyszłego rynku pracy skupiającego się wokół ogólnie pojętej sprzedaży.

Nigdy nie było, być może już nie będzie lepszego momentu, by nauczyć się skutecznej sprzedaży.

Sprzedaż dla każdego

Handel przekracza wszelkie granice. Niezależnie od statusu społecznego, wykształcenia i zatrudnienia – jest skierowany do każdego. Jeżeli dopiero wybierasz swoją ścieżkę kariery, chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami, poszerzyć horyzonty lub zostać Mistrzem w swoim fachu – Akademia Handlowców jest skierowana właśnie do Ciebie.

Kompleksowe wsparcie

Efektywna sprzedaż wymaga posiadania umiejętności oraz wiedzy w zakresie wielu dziedzin. Akademia Handlowców to cykl szkoleń zaprojektowanych z myślą o przekazaniu ich kompleksowo. Odpowiednia edukacja może znacząco wpłynąć na Twoje życie zawodowe i osobiste.

Sprzedający Sprzedawca

Świadome firmy wiedzą, że sprzedający sprzedawca to osoba nieustannie rozwijająca swoje kompetencje i umiejętności. Statystyki zaś dowodzą, że zastosowanie poprawnych technik sprzedaży, metod negocjacji oraz odpowiednie nastawienie, gwarantują wzrost efektywności sprzedaży. Dzięki Akademii Handlowców Ty również możesz zostać sprzedającym sprzedawcą.

Maksimum praktyki

Szkolenia prowadzimy warsztatowo, przy pomocy case’ów, testów biznesowych. Minimum teorii, maksimum praktyki to nasza zasada numer 1.

Doświadczeni trenerzy

Nasi trenerzy, doradcy, konsultanci i Coacho’wie to praktycy z wieloletnim doświadczeniem handlowym lub marketingowym, oraz wieloma sukcesami na koncie.

 


Terminarz szkoleń


Asertywność i radzenie sobie ze stresem Warszawa rekrutacja trwa
więcej
Doskonalenie technik sprzedaży i negocjacji Cała Polska rekrutacja trwa
więcej
Profesjonalna obsługa Klienta trudnego i zamożnego Cała Polska rekrutacja trwa
więcej
Wiedza na śniadanie - Akademia Handlowców Cała Polska rekrutacja trwa
więcej
15 Czerwiec 2015 12:06