Akademia funduszy europejskich

Fundusze europejskie są środkami pieniężnymi gromadzonymi przez państwa członkowskie, które są przekazywane do budżetu Unii Europejskiej. Dzięki nim Unia Europejska ma możliwość inwestowania w ludzi. Czy chcesz skorzystać z okazji i wykorzystać istniejące możliwości?

Być może dotacje europejskie są w zasięgu Twojej ręki ,ale jeszcze nie wiesz, jak możesz z nich skorzystać. Akademię Funduszy Europejskich kierujemy właśnie do Ciebie.

Istotny jest Twój cel

Każdy z modułów Akademii jest skupiony wokół określonej problematyki tak, aby dostarczyć maksymalną dawkę wiedzy i umiejętności:

  • Fundusze europejskie dla firm – możliwości finansowania
  • Fundusze europejskie dla samorządów – możliwości finansowania
  • Analiza finansowa – zasady tworzenia sprawozdań finansowych i prognozowania
  • Biznes Plan – warsztaty z zakresu konstruowania biznes planów
  • Zasady tworzenia Studium wykonalności
  • Rozliczanie i promocja dotacji unijnych

W zakresie dotacji unijnych, koncentrujemy się na Twoim celu i chętnie powiemy Ci, w jaki sposób go zrealizować.

Zapewnij sobie udany start

W procesie pozyskiwania środków unijnych najistotniejszy jest dobry start. Odpowiednie przygotowanie praktyczne, szeroki zasób wiedzy oraz rada wieloletniego praktyka , zagwarantują Ci osiągnięcie sukcesu.

Pełny zakres tematyczny

Akademia Funduszy Europejskich realizuje pełny zakres tematyczny, zarówno z pozyskiwania dotacji, identyfikacji projektów mogących uzyskać wsparcie oraz weryfikacji własnych pomysłów, jak i przykładów wypełniania dokumentacji oraz rozliczania i promocji projektów unijnych.

Zajęcia dostarczają, w sposób przejrzysty i dostępny, wiedzę oraz umiejętności praktyczne w postaci konkretnych przykładów oraz warsztatów.

Szkol się od najlepszych

Akademia Funduszy Europejskich dostarcza uczestnikom wiedzę przekazywaną przez doświadczonych kierowników i koordynatorów projektów, których codzienna praca polega na przekształcaniu innowacyjnych koncepcji projektowych w konkurencyjne wnioski.


Terminarz szkoleń


Fundusze europejskie dla samorządów - możliwość finansowania Cała Polska rekrutacja trwa
więcej
15 Czerwiec 2015 12:06